Jet Pro Trans Nakliyat ve Kiralık Asansör - Hakkımızda

Hakkımızda

   Jet Pro Trans fikri oluştuğu günden bu güne kadar bir çok taşıma ve depolama hizmeti sunmuştur. 10 yılı aşkın süredir sizlere evden eve taşımacılık ve kiralık asansör hizmeti vermekteyiz. Şanlıurfa merkezli kurulan firmamız başta merkez ilçe olmak üzere Viranşehir, Siverek, Suruç, Hilvan, Akçakale, Birecik, Karaköprü ilçelerinde de hizmet vermektedir.

 Her geçen yılda bir çok yeniliğe imza atan firmamız uygun fiyat politikası ile her zaman bir adım önde olmuştur. Urfa evden eve nakliyat hizmetlerine uygun nakliye araçlarımız ve zirvelere ulaşan kiralık asansör hizmetimiz her geçen yıl içerisinde son teknoloji ile donatılmış ve yenilenmiştir. Depolama ve kiralık depomuz sizlerin eşyalarını güven içersinde kısa ve uzun vade de saklanmasını sağlamaktadır. Şanlıurfa evden eve taşımacılık firmaları arasında lider olan şirketimiz fiyatları ilede sizlerin en çok tercih ettiği taşıma şirketi olmuştur. 

  Şanlıurfa da geçmişten bu güne kadar tüm taşıma işlemlerimizde uygun ambalajlama ve paketleme işlemleri uygulanmaktadır. 25. Kat'a kadar ulaşan asansörümüz ile eşyalarınız güven içerisinde taşınmaktadır. Taşımaya uygun çelik kasalara sahip araçlarımız ilede tüm nakliye işleriniz sorun olmaktan çıkacaktır.

JETPRO TRANS TAŞIMACILIK VE ASANSÖR KİRALAMA

Jet Pro Trans Nakliyat olarak 15 yılı aşkın süredir Şanlıurfa evden eve taşımacılık, asansör kiralama hizmeti sunmaktayız. Şehirler arası nakliyat konusunda deneyimli ekibimiz ilede bir çok ilde hizmetlerimiz bulunmaktadır. Urfa nakliyat denildiğinde akla gelen ilk isim olan Jet Pro Trans uygun fiyat politikası ilede bir çok firmaya öncü olmuştur.

Referanslarımız